III Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej

W sobotę 7 czerwca o godzinie 14.00 w ogrodach farnych przy parafii św. Jakuba w Mogilnie odbył się III Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej. Organizatorami festiwalu były: Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie i parafia farna. Licznie zgromadzonej publiczności swoje umiejętności wokalne zaprezentowały przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum powiatu mogileńskiego. Naszą parafię podczas festiwalu zaprezentował zespół muzyczny „Barka” przygotowany przez p. Waldemara Krystkowiaka oraz dziewczęta z działającego przy naszym kościele Stowarzyszenia Maryjnego Dzieci i Młodzieży przygotowane przez katechetki Marie Dziennik – Kowalską i Jolantę Wudzińską. W podziękowaniu otrzymali statuetkę „Jakubka” wyrzeźbioną specjalnie na tę okazję przez p. Marka Banasika, plakietkę oraz okolicznościowe dyplomy.