Plan odwiedzin duszpasterskich – kolędy: 3 stycznia -20 lutego 2013 r.

Czwartek 03.01.2013 od godz. 15.00

ul. Kasprowicza 4 A

Sobota 05.01.2013 godz. 10.00

ul. Hallera 33

Niedziela 06.01.2013 godz. 14.00

ul. Kościuszki 2A (kl. I )

Poniedziałek 07.01.2013 godz. 15.00

ul. Kościuszki 2A (kl. II i III )

Wtorek 08.01.2013 godz. 15.00

ul. Kościuszki 2A (kl. IV) oraz ul. Kasprowicza Nr. 9

Środa 09.01.2013 godz. 15.00

ul. Mickiewicza ( strona naszej parafii)

Czwartek 10.01.2013 godz. 15.00

ul. 3 Maja Nr. 6 i Nr. 8

Piątek 11.01.2013 godz. 15.00

ul. Hallera ( strona naszej parafii)

Sobota 12.01.2013 godz.10.00

ul. Kasprowicza 8 A (I,II,III,IV klatka)

Niedziela 13.01.2013 godz.14.00

ul. 900-lecia Nr. 21

Poniedziałek 14.01.2013 godz.15.00

ul. 900-lecia Nr. 23 i Nr. 25

Wtorek 15.01.2013 godz.15.00

ul. Sienkiewicza

Środa 16.01.2013 godz.15.00

ul. Mostowa i ul. Kasprowicza (domki)

Czwartek 17.01.2013 godz.15.00

ul. 22 Stycznia Nr. 1 (I,II,III klatka)

Piątek 18.01.2013 godz.15.00

ul. 22 Stycznia Nr. 1 (IV,V klatka) oraz
ul. 22 Stycznia Nr. 3 (I klatka)

Sobota 19.01.2013 godz.10.00

ul. Ogrodowa 36-10

Niedziela 20.01.2013 godz.14.00

ul. 22 Stycznia Nr. 3 (klatka II)

Poniedziałek 21.01.2013 godz.15.00

ul. 22 Stycznia Nr. 3 ( klatka III,IV i V)

Wtorek 22.01.2013 godz.15.00

ul. Piłsudskiego

Środa 23.01.2013 godz.15.00

ul. Kasztanowa

Czwartek 24.01.2013 godz.15.00

ul. Jana Pawła II Nr. 6

Piątek 25.01.2013 godz.15.00

ul. 22 Stycznia Nr. 5 ( klatka I,II i III)

Sobota 26.01.2013 godz.10.00

ul. 22 Stycznia Nr. 5 (klatka IV i V) oraz 22 Stycznia-domki

Niedziela 27.01.2013 godz.14.00

1 Ks. ul. 900-lecia 44 (klatka I )
2 Ks. ul. 900-lecia 44 (klatka II)

Poniedziałek 28.01.2013 godz.15.00

1 Ks. ul. Hallera 29
2 Ks. ul. Kościuszki Nr. 2 (klatka I)

Wtorek 29.01.2013 godz.15.00

1 Ks. ul. 900-lecia 28
2 Ks. ul. Kościuszki Nr. 2 (klatka II)

Środa 30.01.2013 godz.15.00

1 Ks. ul. 900-lecia 31
2 Ks. ul. Kościuszki Nr. 2 (klatka III )

Czwartek 31.01.2013 godz.15.00

1 Ks. ul. Sportowa Nr. 4
2 Ks. ul. Sportowa Nr. 1

Niedziela 03.02.2013 godz.14.00

Ks. Prefekt – Iskra ( o pojazd proszę na godz. 13:45)

Poniedziałek 04.02.2013 godz. 15:00

ul. Sportowa 3

Wtorek 05.02.2013 godz.15.00

ul. Dworcowa Nr.3

Środa 06.02.2013    godz.15.00

ul. Jana Pawła II Nr. 2

Czwartek 07.02.2013 godz.15.00

ul. Dworcowa Nr. 5

Piątek 08.02.2013    godz.15.00

ul. Jana Pawła II Nr. 4

Sobota 09.02.2013 godz.15.00

ul. Sportowa Nr. 4

Poniedziałek 11.02.2013 godz. 15:00

ul. Dworcowa Nr. 1 (klatka I)

Wtorek 12.02.2013 godz. 15:00

Ks. Proboszcz ul. Dworcowa Nr. 1 (klatka II)

Czwartek 14.02.2013 godz. 15.00

ul. Dworcowa Nr. 1 (klatka III)

Piątek 15.02.2013 godz.15.00

ul. Słoneczna

Sobota 16.02.2013 godz.10.00

ul. Sportowa Nr. 2

Poniedziałek 18.02.2013 godz.15.00

ul. 900lecia Nr. 30 (klatka I)

Wtorek 19.02.2013 godz.15.00

ul. 900lecia Nr. 30 (klatka II)

Środa 20.02.2013 godz.15.00

ul. Ogrodowa (od początku do Nr. 10)