Plan kolędy

Poniedziałek, 28.12.2015r. – 15.00:

Ul. Jana Pawła II – blok nr 2 – 1 ksiądz od początku

Wtorek, 29.12.2015r. – 12.00 15.00:

Ul. Jana Pawła II – blok nr 4 – 1 ksiądz od początku

Poniedziałek, 4.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Kasprowicza 4A
  2. Ul. Kasprowicza 8A (klatki 1i2)
  3. Ul. Kasprowicza 8A (klatki 3i4)

Wtorek, 5.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Kasprowicza 9
  2. Ul. Ogrodowa (od początku)
  3. Ul. Ogrodowa (od końca)

Środa, 6.01.2016r. godz. 14.00

  1. Ul. Kasprowicza (domki)
  2. Ul. Jana Pawła II 6
  3. Iskra, ul. Modrakowa

Czwartek, 7.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Jana Pawła II 1
  2. Ul. Mrugowskiego i Brodowskiego
  3. Ul. Łuczaka, Olszaka, Niewiadomskiego

Piątek, 8.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Dworcowa 3
  2. Ul. Wiosenna i Kwiatowa
  3. Ul. 22 Stycznia (domki), Słoneczna

Sobota, 9.01.2016r.

  1. Ul. Dworcowa 5 – godz. 10.00
  2. Wiecanowo – 2 księży (od początku i od końca) – godz. 9.00 (prosimy o pojazdy)

Niedziela, 10.01.2016r. godz. 14.00

  1. Ul. Dworcowa 1 (klatka 1i2; 3i4)

Poniedziałek, 11.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Dworcowa 3A (klatka 1)
  2. Ul. Dworcowa 3A (klatki 2 i 3)
  3. Ul. Hallera (domki)

Wtorek, 12.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 900-lecia 28
  2. Ul. Hallera 29
  3. Ul. Hallera 33

Środa, 13.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 900-lecia 30 (klatka 1)
  2. Ul. Kościuszki 2A (klatki 1,2)
  3. Ul. Kościuszki 2A (klatki 3,4)

Czwartek, 14.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 900-lecia 31B
  2. Ul. Kościuszki 2
  3. Ul. Piłsudskiego

Piątek, 15.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 900-lecia 44
  2. Ul. 900-lecia (strona nieparzysta od początku do 17)
  3. Ul. 900-lecia (strona nieparzysta od 19 do 55 oprócz bloku 21, 23, 25, 31)

Sobota, 16.01.2016r. godz. 10.00

  1. Ul. Sienkiewicza
  2. Ul. Mickiewicza

Niedziela, 17.01.2016r. godz. 14.00

  1. Ul. Grobla
  2. Ul. Niezłomnych, Wesoła, Jasna i Napierskiego

Poniedziałek, 18.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 3 Maja 4
  2. Ul. 900 – lecia (parzyste od 4 do 22)
  3. Ul. 900 – lecia (parzyste od 32 do końca)

Wtorek, 19.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 3 Maja 6
  2. Ul. 900-lecia 21 i 23
  3. Ul. 900-lecia 25

Środa, 20.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 3-go Maja 8
  2. Ul. 900-lecia 31
  3. Ul. 900-lecia 24 i 26

Czwartek, 21.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. Sportowa 1
  2. Ul. Sportowa 2
  3. Ul. Sportowa 3

Piątek, 22.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 22 Stycznia 1 (klatki 1)
  2. Ul. 22 Stycznia 1 (klatki 2i3)
  3. Ul. 22 Stycznia 1 (klatki 4i5)

Sobota, 23.01.2016r. godz. 10.00

  1. Ul. 22 Stycznia 3 (klatki 1,2,3)
  2. Ul. 22 Stycznia 3 (klatki 4i5)

Niedziela, 24.01.2016r. godz. 14.00

  1. Ul. Sportowa 4
  2. Ul. Mostowa
    Osoby, które nie mogły przyjąć kolędy w pierwszym terminie

Poniedziałek, 25.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 22 Stycznia 5 (klatka 1)
  2. Ul. 22 Stycznia 5 (klatki 2i3)
  3. Ul. 22 Stycznia 5 (klatki 4i5)

Wtorek, 26.01.2016r. godz. 15.00

  1. Ul. 900-lecia 30 (klatka 2)
  2. Ul. Kasztanowa