Odwiedziny duszpasterskie

Poniedziałek, 2.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Sportowa 1
  2. ul. Sportowa 2
  3. ul. Sportowa 3

Wtorek, 3.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Sportowa 4
  2. ul. 3 Maja 4
  3. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 1,2)

Środa, 4.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 3 Maja 6
  2. ul. 3 Maja 8

Czwartek, 5.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 3,4)
  2. ul. Mickiewicza
  3. ul. Sienkiewicza

Piątek, 6.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. 22 Stycznia 1 (klatka 5);22 Stycznia 3(klatka1)
  2. ul. Kasztanowa – domki i blok
  3. ul. Modrakowa, Wrzosowa; Iskra

Sobota, 7.01.2017r. godz. 9.00

  1. Wiecanowo – od początku
  2. Wiecanowo – od końca; ( prosimy o pojazdy)

Niedziela, 8.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. Grobla
  2. ul. Niezłomnych, Jeziorańskiego, Wesoła i Jasna

Poniedziałek, 9.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. 22 Stycznia 3 (klatki 2,3,4)
  2. ul. 22 Stycznia 3 (klatka 5); 22 Stycznia 5 (klatki 1,2-ok.16.00)

Wtorek, 10.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 22 Stycznia 5 (klatki 3,4,5)
  2. ul. 22 Stycznia (domki), Słoneczna

Środa, 11.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Łuczaka, Olszaka, Niewiadomskiego
  2. ul. Mrugowskiego i Brodowskiego

Czwartek, 12.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Wiosenna i Kwiatowa; ul. Kasprowicza 8A (klatka 4-ok. 17.00)
  2. ul. Kasprowicza 8A (klatki 1,2,3)

Piątek, 13.01.2017r. godz.15.00

  1. ul. Kasprowicza 4A
  2. ul. Kasprowicza 9

Sobota, 14.01.2017r. godz. 10.00

  1. ul. Ogrodowa (od końca), Bukietowa
  2. ul. Ogrodowa (od początku)

Niedziela, 15.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. Kasprowicza (domki)
    2.ul. Piłsudskiego

Poniedziałek, 16.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. 900-lecia 21 i 23
  2. ul. 900-lecia 25

Wtorek, 17.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 900-lecia 31
  2. ul. 900-lecia 31B

Środa, 18.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 900-lecia – nieparzyste (od początku do 17)
  2. ul. 900-lecia – nieparzyste (od 19 do 55)

Czwartek, 19.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. 900-lecia – parzyste (od 4 do 22)
  2. ul. 900-lecia – parzyste (od 32 do końca)

Piątek, 20.01.2017r. godz.15.00

  1. ul. 900-lecia 24 i 26
  2. ul. 900-lecia 28

Sobota, 21.01.2017r. godz. 10.00

  1. ul. 900-lecia 30
  2. ul. 900-lecia 44

Niedziela, 22.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. Hallera (domki) – od początku
  2. ul. Mostowa; Hallera (domki – od końca – od nr 24- ok.16.00)

Poniedziałek, 23.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. Hallera 29
  2. ul. Hallera 33

Wtorek, 24.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Kościuszki 2A (klatki 1 i 2)
  2. ul. Kościuszki 2A (klatki 3 i 4)

Środa, 25.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. ul. Kościuszki 2
  2. ul. Dworcowa 3 i 5

Czwartek, 26.01.2017r. godz. 15.00

  1. ul. Dworcowa 1 (klatki 1 i 2)
  2. ul. Dworcowa 1 (klatka 3); ul. Dworcowa 3A (klatka 1)

Piątek, 27.01.2017r. godz.15.00

  1. ul. Dworcowa 3A (klatki 2 i 3)
  2. ul. Jana Pawła II 1 i 2

Sobota, 28.01.2017r. godz. 10.00

  1. ul. Jana Pawła II 4

Niedziela, 29.01.2017r. godz. 14.00

  1. ul. Jana Pawła II 6