Plan kolędy

Wtorek, 2.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Sportowa 1

  2. ul. Sportowa 2

Środa, 3.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Sportowa 3

  2. ul. Sportowa 4

Czwartek, 4.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 3 Maja 6

  2. ul. 3 Maja 8

Piątek, 5.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Mickiewicza

  2. ul. Sienkiewicza

Niedziela, 7.01.2018r. godz. 14.00

  1. ul. Grobla

  2. ul. Niezłomnych, Jeziorańskiego, Wesoła i Jasna

Poniedziałek, 8.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia 21 i 23
  2. ul. 900-lecia 25

Wtorek, 9.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia 31
  2. ul. 900-lecia 31B

Środa, 10.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia – nieparzyste (od początku do 17)
  2. ul. 900-lecia – nieparzyste (od 19 do 55)

Czwartek, 11.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia – parzyste (od 4 do 22)
  2. ul. 900-lecia – parzyste (od 32 do końca); 3 Maja

Piątek, 12.01.2018r. godz.14.30

  1. ul. 900-lecia 24 i 26
  2. ul. 900-lecia 28

Sobota, 13.01.2018r. godz. 10.00

  1. ul. 900-lecia 30
  2. ul. 900-lecia 44

Niedziela, 14.01.2018. godz. 14.00

  1. ul. Łuczaka, Olszaka, Niewiadomskiego
  2. ul. Mrugowskiego i Brodowskiego

Poniedziałek, 15.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 1,2)
  2. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 3,4,5)

Wtorek, 16.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 3 (klatki 1,2)
  2. ul. 22 Stycznia 3 (klatki 3,4,5)

Środa, 17.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 5 (klatki 1,2)
  2. ul. 22 Stycznia 5 (klatki 3,4,5)

Czwartek, 18.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia (domki); Słoneczna
  2. ul. Kasztanowa – domki i blok

Piątek, 19.01.2018r. godz.14.30

  1. ul. Kościuszki 2
  2. ul. Dworcowa 3i5

Sobota, 20.01.2018r. godz. 9.00

  1. Wiecanowo – od początku
  2. Wiecanowo – od końca; (prosimy o pojazdy)

Niedziela, 21.01.2018. godz. 14.00

  1. ul. Wiosenna i Kwiatowa

Poniedziałek, 22.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Modrakowa, Wrzosowa, Iskra
  2. ul. Piłsudskiego

Wtorek, 23.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza (domki)
  2. ul. Kasprowicza 9

Środa, 24.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza 4A
  2. ul. Kasprowicza 8A (klatki 1i2)

Czwartek, 25.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza 8A (klatki 3i4)
  2. ul. Jana Pawła II 1i2

Piątek, 26.01.2018r. godz.14.30

  1. ul. Jana Pawła II 4
  2. ul. Jana Pawła II 6

Sobota, 27.01.2018r. godz. 10.00

  1. Ogrodowa – od początku
  2. Ogrodowa – od końca; Bukietowa

Niedziela, 28.01.2018. godz. 14.00

  1. ul. Hallera (domki) – od początku
  2. ul. Mostowa; Hallera – (domki od końca – od nru 24 – ok. 16.00)

Poniedziałek, 29.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Hallera 29
  2. ul. Hallera 33

Wtorek, 30.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Kościuszki 2A (klatki 1i2)
  2. ul. Kościuszki 2A (klatki 3i4)

Środa, 31.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Dworcowa 1 (klatki 1i2)
  2. ul. Dworcowa 1 (klatka 3); Dworcowa 3A (klatka 1)

Czwartek, 1.02.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Dworcowa 3A (klatki 2i3)