Plan kolędy 2019

Wtorek, 1.01.2019r. godz. 14.00

  1. ul. Kościuszki 2A (klatki 1i2)
  2. ul. Kościuszki 2A (klatki 3i4)

Środa, 2.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Dworcowa 1
  2. ul. Dworcowa 3A

Czwartek, 3.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Hallera 29
  2. ul. Hallera 33

Piątek, 4.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Kościuszki 2
  2. ul. Dworcowa 3i5

Sobota, 5.01.2019r. godz. 10.00

  1. ul. Ogrodowa – od początku
  2. ul. Ogrodowa – od końca; ul. Bukietowa

Poniedziałek, 7.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia 21 i 23
  2. ul. 900-lecia 25

Wtorek, 8.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia 31
  2. ul. 900-lecia 31B

Środa, 9.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia – nieparzyste (od początku do 17)
  2. ul. 900-lecia – nieparzyste (od 19 do 55)

Czwartek, 10.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia – parzyste (od 4 do 22)
  2. ul. 900-lecia – parzyste (od 32 do końca); 3 Maja (domki)

Piątek, 11.01.2019r. godz.14.30

  1. ul. 900-lecia 24 i 26
  2. ul. 900-lecia 28

Sobota, 12.01.2019r. godz. 9.00

  1. Wiecanowo – wioska – lewa strona od szosy
  2. Wiecanowo – wioska – prawa strona od szosy (prosimy o pojazdy)

Niedziela, 13.01.2019. godz. 14.00

  1. Wiecanowo – domy przy szosie od Mogilna do figury Matki Bożej ( ul. Zbożowa 4 a następnie Wiecanowo nry:1, 1a, 3, 3a, 3b, 4, 5, 17, 11, 11a,12,13, 13a,13b, 14a, 14b, 14c)
  2. ul. Grobla (od końca)

Poniedziałek, 14.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 900-lecia 30
  2. ul. 900-lecia 44

Wtorek, 15.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Sportowa 1
  2. ul. Sportowa 2

Środa, 16.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Sportowa 3
  2. ul. Sportowa 4

Czwartek, 17.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 3 Maja 4
  2. ul. 3 Maja 6
  3. ul. 3 Maja 8 – od 18.00

Piątek, 18.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Mickiewicza
  2. ul. Sienkiewicza

Sobota, 19.01.2019r. godz. 10.00

  1. ul. Modrakowa, Wrzosowa, Iskra

Niedziela, 20.01.2019r. godz. 14.00

  1. ul. Niezłomnych, Jeziorańskiego, Wesoła i Jasna

Poniedziałek, 21.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza (domki)
  2. ul. Piłsudskiego

Wtorek, 22.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza 9
  2. ul. Wiosenna i Kwiatowa

Środa, 23.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Kasprowicza 4A
  2. ul. Kasztanowa – domki i blok

Czwartek, 24.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. Jana Pawła II 1i6
  2. ul. Jana Pawła II 2i4

Piątek, 25.01.2019r. godz.14.30

  1. ul. Kasprowicza 8A (klatki 1i2)
  2. ul. Kasprowicza 8A (klatki 3i4)

Sobota, 26.01.2019r. godz. 9.00

  1. ul. Mostowa;
  2. ul. Hallera – domki od końca numerów – od godz. 11.00

Niedziela, 27.01.2019. godz. 14.00

  1. ul. Olszaka i Łuczaka
  2. ul. 22 Stycznia (domki); ul. Słoneczna

Poniedziałek, 28.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 1,2,3)
  2. ul. 22 Stycznia 1 (klatki 4,5)

Wtorek, 29.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 3 (klatki 1,2,3)
  2. ul. 22 Stycznia 3 (klatki 4,5)

Środa, 30.01.2019r. godz. 14.30

  1. ul. 22 Stycznia 5 (klatki 1,2,3)
  2. ul. 22 Stycznia 5 (klatki 4,5)

Czwartek, 31.01.2018r. godz. 14.30

  1. ul. Mrugowskiego i Brodowskiego
  2. ul. Niewiadomskiego