Mikołajowa akcja

Stowarzyszenie Rodzin ALVIRA zaprasza do wzięcia udziału w akcji: „Zostań Świętym Mikołajem”.
Każdy kto chciałby spełnić marzenie dziecka lub starszej osoby o świątecznym prezencie może to zrobić razem z nami. Wystarczy zabrać wybrane serduszko z imieniem dziecka (czerwone) lub osoby dorosłej (zielone) i przygotować dla niego świąteczną niespodziankę.

Prezentem dla dziecka może być zabawka, wesoły upominek czy też świąteczna czapka, rękawiczki lub skarpety. Natomiast jako prezenty dla osób starszych sprawdzają się: ciepły koc, piżama, ręczniki, pościele lub też słodkie upominki.

Podpisane imieniem obdarowanej osoby paczki można składać na plebanii lub w zakrystii kościoła MBNP w Mogilnie do dnia 16 grudnia 2019. Zebrane upominki przekażemy jeszcze przed Wigilią potrzebującym.
W przypadku pytań prosimy o kontakt na profilu facebook’owym stowarzyszenia lub z ks. Tomkiem Niedbalskim.

Już teraz za wszelką życzliwość i wsparcie akcji – za znikające systematycznie serduszka 😉 szczere BÓG ZAPŁAĆ!