Adoracja bez granic – w naszej parafii

Włączamy się w akcję ,,Adoracja bez granic”, która jest kontynuacją wcześniejszego ,,Różańca do granic” czy też ,,Polska pod Krzyżem”.

W piątek, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny o godzinie 17.00 odbędzie się prowadzone przez papieża Franciszka Nabożeństwo pokutne w Watykanie, połączone z zawierzeniem Ukrainy Matce Bożej.

Kontynuacją modlitwy papieża w wielu parafiach na całym świecie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas adoracji, nieustającej modlitwy i wołania wiernych przez kolejną dobę.

Główną intencją modlitewną tego czasu jest prośba o pokój w Ukrainie oraz osobiste nawrócenie każdego z nas.

W NASZEJ PARAFII ROZPOCZNIEMY ADORACJE PO MSZY ŚWIĘTEJ WIECZORNEJ O GODZINIE 18.00.

ADORACJA POTRWA DO MSZY ŚWIĘTEJ O 18.00 W SOBOTNI WIECZÓR.

25 – 26 MARCA (piątek – sobota).

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ MODLITWY!

Więcej o akcji: