Modlitwa o pokój i POMOC DLA UKRAINY

Podobnie jak w wielu innych miejscach tak i w naszej Parafii pragniemy modlić się o pokój na Ukrainie, na naszym kontynencie i na całym świecie.

Dlatego:

W kolejnych dniach (poza piątkiem i Niedzielą – ze względu na Drogę krzyżową i Gorzkie żale) będziemy modlić się na różańcu o pokój o godzinie 17.30.

W tym trudnym i zarazem ważnym czasie, decydującym o dalszych losach naszego kontynentu jak i całego świata, jednoczmy się we wspólnym wołaniu do Najświętszej Maryi Panny, Królowej Pokoju.

PONADTO:

Młodzieżowy zespół ,,Gloria,, działający przy naszej parafii, organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla tak wielu potrzebujacych, którzy znaleźli schronienie na terenie naszej Ojczyzny.

Zbieramy:

Trwałą żywność

Słodycze

Środki higieny osobistej

Środki opatrunkowe i przeciwbólowe

Koce

Śpiwory

Karimaty

Małe poduszki

Odzież dla kobiet, dzieci i młodzieży

Bieliznę(nową)

Pieluchy