TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 4 marca 2018

1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.
  2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszamy na drogę krzyżową w piątek: dzieci o godz. 16.00; wszystkich o 17.30; i na gorzkie żale w niedzielę o godz. 17.30.
  3. W środę nowenna do MBNP o 8.30 i 17.30. Dziękuję za osobiste modlitwy oraz za ofiary składane do skarbony.
  4. W czwartek, 8 marca zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet.
  5. W piątek po Mszy św. o 18.00 w domu parafialnym odbędzie się zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św.
  6. W niedziele Wielkiego Postu o 15.00 w domu parafialnym odbywają się nauki przedmałżeńskie.
  7. Ze względu na otrzymanie dekretu proboszczowskiego ks. Maciej Przygodzki w najbliższą niedzielę nie może wygłosić rekolekcji wielkopostnych w naszych parafiach. Rekolekcje będą od 5 niedzieli Wielkiego Postu, od 17-21.03.2018r. i prowadzić je będzie ks. Andrzej Mucha, pallotyn z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.
  8. Pielgrzymom wybierającym się do Ziemi Świętej w dniach 11-18.04.2018r. przypominam o uregulowaniu ostatniej raty w biurze parafialnym. Są jeszcze 4 wolne miejsca. Zachęcam do pielgrzymowania.
  9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Zbigniewa Wróbla. Wieczny odpoczynek…