ks. Paweł Błochowiak

ks_blochowiak
Ks. Paweł Błochowiak ur. się 1 lipca 1970 r. w Gnieźnie z rodziców Czesława i Izabeli z domu Lapis. Szkołę Podstawową ukończył w Kłecku w roku 1985. Dalszą naukę kontynuował w Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie i Policealnym Studium Zawodowym w Poznaniu, które ukończył w 1992 r. W tym też roku rozpoczął studia w Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie. Święcenia kapłańskie otrzymał w Bazylice Prymasowskiej 30 maja 1998 r. z rąk Abp. Henryka Muszyńskiego. Zgodnie z dekretem Abp. Józefa Kowalczyka Prymasa Polski z dniem 15 lipca 2011 r. został skierowany do par. pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie.

Z dniem 30 czerwca 2014 r., dekretem ks. Abp. Wojciecha Polaka Prymasa Polski został proboszczem parafii pw. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Piaskach.