Intencje mszalne

24 października – 2 listopada 2021 roku

niedziela, 24 październik 2021 r.

7.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 24)

8.30 + Stanisław i Salomea Matelscy; Maria i Adolf Pol

10.30 + Józef (26 rocz.) Teresa Rosielewscy oraz Teresa Rosielewska

12.00 podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Haliny w 70 rocznicę urodzin
12.00 + Danuta Konieczka
12.00 + Kazimiera Skrzypczak

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich
  2. o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy i Wojciecha w 13 rocz. ślubu

zmarli:

  1. Bożena Szafranek
  2. Janusz Grześkowiak
  3. Helena Głowacka
  4. Izabela Bobro
  5. Bogdan Sołtysiak
  6. Zdzisław Szczechowicz
  7. Piotr Bogdan
  8. Jan Barczak
  9. Barbara i Tadeusz Pollak, Maria Barszcz
  10. Zbigniew Furmańczyk
  11. Jan Barczak
  12. Zbigniew Kozajda (2 rocz.)
  13. Janina Bobrzyńska

18.00 + Rafał Bleja

poniedziałek, 25 październik 2021 r.

8.00 + Zofia Lewicka

18.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 25)
18.00 + Maria Hornatkiewicz (1 rocz.)

wtorek, 26 październik 2021 r.

8.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 26)

18.00 + Danuta Kwiatkowska
18.00 + Zdzisław Zawodniak

środa, 27 październik 2021 r.

8.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 27)

11.00 + Justyna Rosiak

18.00 + Ludomira Hałajczak
18.00 + Ludwika i Stefan Bukowscy

czwartek, 28 październik 2021 r.

8.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 28)

18.00 + Tadeusz Rumianowski
18.00 + Wacław Flanc

piątek, 29 październik 2021 r.

8.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 29)

18.00 + Antoni, Marianna, Mieczysław (22 rocz.) Łabuszyńscy
18.00 + Helena Olszewska

sobota, 30 październik 2021 r.

8.00 + Janina Kalaczyńska (Msza gregoriańska: 30)

15.00 Podziękowania i prośby o dalsze błog. Boże dla Urszuli i Stanisława Płoszyńskich w 50 r. ślubu

16.00 Chrzest: Antonina Joanna Gajda

18.00 + Zenon Łukasik (17 rocz.)
18.00 + Marianna Nowicka (1 rocz.)

niedziela, 31 październik 2021 r.

7.00 + Marian Kalaczyński (Msza gregoriańska: 1)

8.30 + Zenon Łepkowski

10.30 + Leokadia (19 rocz.) Eugeniusz, Tomasz Łuczyszyn; Henryk Lorczak (1 rocz.)

12.00 + Mieczysław Dalewski (w rocz. śmierci) Władysława i Tomasz Sobiesiak
12.00 + Jacek Ziemnicki (5 rocz.) Irena i Zdzisław Ziemniccy

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Aleksandra Stręk – Bródka
  2. Monika Sroczyńska
  3. Kazimierz Kempiński
  4. Franciszka Basińska
  5. Zdzisław Szczechowicz
  6. Jan Barczak
  7. Weronika, Stanisław, Wiktor, Henryk Szefler i zm. z rodz.
  8. Antoni, Cecylia Zając
  9. Krystyna Barcińska

18.00 + Jadwiga, Czesława (32 rocz.) Skowrońscy

poniedziałek, 1 listopad 2021 r.

7.00 + Pelagia i Józef Kinowscy oraz Feliks Sokołowski

8.30 + Zbigniew Szafranek (5 rocz.)

10.30 za Parafian i czcicieli Matki Bożej Nieustającej Pomocy

13.00 NA CMENTARZU za zmarłych Parafian

18.00 + Józef i Klementyna Kowalscy, Katarzyna i Ewa Kasprzyk, Bogdan Osiński
18.00 + Marian Kalaczyński (Msza gregoriańska: 2)

wtorek, 2 listopad 2021 r.

7.00 + Marian Kalaczyński (Msza gregoriańska: 3)

8.30 + Justyna Rosiak

10.30 + Paweł Syta i zm. z rodz. Witek i Syta

12.00 + Leszek Tarczewski

15.00 NA CMENTARZU za zmarłych spoczywających na mogileńskich cmentarzach

18.00 + Hubert, Marian, Feliks, Marianna Szymańscy