Ogłoszenia duszpasterskie

10-17 maja 2020 roku

niedziela, 10 maj 2020 r.

7.00 + Bożena Olszewska

8.30 + Tomasz, Leokadia, Eugeniusz Łuczyszyn

10.30 + Piotr Rogala (10 rocz.), Beata Rogala

12.00 + Wiktor Skrzypczak
12.00 + Jerzy Napierała (19 rocz.) oraz zm. z rodz.

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Władysław Wiktorowicz oraz Pelagia i Bernard Konieczka
  2. Irena Tomaszewska
  3. Irena Kachnowicz
  4. Krystyna Meller
  5. Edmund, Maria Sarnowscy i zm. z rodz.
  6. Eugenia Biniszkiewicz
  7. Paweł i Leszek Bulińscy

18.00 + Edmund (10 rocz.), Maria, Krzysztof Marciniak
18.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 7)

poniedziałek, 11 maj 2020 r.

8.00 + Zbigniew Kozajda

18.00 + Maciej Adamski
18.00 + Jarosław Kleczewski

wtorek, 12 maj 2020 r.

8.00 + Bożena Buczkowska

18.00 + Jan Strzerzyński
18.00 → w pewnej intencji

środa, 13 maj 2020 r.

8.00 + Zofia Kozłowska

18.00 + Dorota Kubacka
18.00 + Stanisław Kraśny

czwartek, 14 maj 2020 r.

8.00 + Jan Strzerzyński
8.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 11)

18.00 + Helena Roguszewska
18.00 + Eugeniusz (15 rocz.) Stanisław (41 rocz.) Bogusław (2 rocz.) Wachowscy

piątek, 15 maj 2020 r.

8.00 + Róża Błażejewska

18.00 + Zofia, Wacław, Stefania, Sylwester Dogoda; Zbigniew Wejman, Helena Dogoda
18.00 + Wincenty, Walentyna Tomczak; Józef, Wiktoria, Władysław Czerwińscy

sobota, 16 maj 2020 r.

8.00 + Grzegorz Chojecki
8.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 13)

16.00 → Chrzest: Aurelia Bartkowska

18.00 + Kazimiera, Władysław Woroch i zm. z rodz.
18.00 + Salomea, Seweryn, Leszek Nawroccy oraz Marianna i Zygmunt Płoszyńscy

niedziela, 17 maj 2020 r.

7.00 + Bożena Buczkowska

8.30 + Mariusz Pahl

10.30 + Halina i Walerian Domachowscy

12.00 + Jan Niecikowski (6 rocz.)
12.00 + Stanisław Krzysztofiak

16.30 Intencja zbiorowa:

o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Zygmunt Sroczyński
  2. Marian Sadecki (5 rocz.)
  3. Eugenia Biniszkiewicz
  4. Halina Karczewska
  5. Marian Jankiewicz
  6. Bożena Buczkowska
  7. Henryk Gabinowski
  8. Kaziemiera, Michał Ornatek i zm. z rodz.

18.00 + Grażyna, Piotr Plucińscy; Pelagia Wojtkowska; zm. z rodz. Szymaniaków
18.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 14)