Ogłoszenia duszpasterskie

12-19 lipca 2020 roku

niedziela, 12 lipiec 2020 r.

7.00 + Bożena Buczkowska

8.30 + Marianna (7 rocz.) Feliks Kasprzak

10.30 + Stanisław (3 rocz.) Helena, Zygmunt, Wojciech Magott

12.00 + Marian, Stanisław, Dorota, Mieczysław Kopeć i zm. z rodz.
12.00 + Adela (20 rocz.) Zdzisław Szałkowscy

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Bożena Buczkowska
  2. Danuta Adamczak
  3. Zygmunt Kuźba (2 rocz.)
  4. Waldemar Pilarski
  5. Franciszek Bosacki
  6. Urszula Polanowska
  7. Helena Olgrzymek
  8. Bożena Szatkowska

18.00 + Stanisław, Mirosława Kraśny

poniedziałek, 13 lipiec 2020 r.

8.00 + Eugeniusz Noska

18.00 + Jan Strzeżyński

18.30 + Janusz Krygier

wtorek, 14 lipiec 2020 r.

8.00 + Aleksandra Sieradzka

18.00 + Łucja Jebasińska

18.30 + Krzysztof Dobrychłop

środa, 15 lipiec 2020 r.

8.00 + Janina Wróbel

11.00 + Zdzisław Strzeżyński

18.00 + Jan Losik

18.30 + Janina Galuk

czwartek, 16 lipiec 2020 r.

8.00 + Ryszard Sobkowiak

18.00 + Czesława Winiarska (1 rocz.)

18.30 + Helena Olgrzymek

piątek, 17 lipiec 2020 r.

8.00 + Małgorzata Bartkowiak

18.00 + Mariusz Pahl

18.30 + Czesława Woźniak

sobota, 18 lipiec 2020 r.

8.00 + Helena Olgrzymek

16.00 Chrzest: Oliwia Puszczykowska; Leon Jaroszewski

18.00 + Józef Zyga (20 rocz.) i zm. z rodz. Zyga; Helena i Wacław Pawlak
18.00 → z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 90 urodzin

niedziela, 19 lipiec 2020 r.

7.00 + Janina Kalaczyńska (15 rocz.) Marian Kalaczyński

8.30 + Janina, Walenty (27 rocz.) Wróbel, zmarli z rodziny

10.30 z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Walentyny z okazji 90 urodzin
10.30 + Eugeniusz Górny

12.00 + Marian Wiśniewski (9 rocz.) zm. z rodz. Wiśniewskich i Sierzchułów
12.00 + Leon Marczewski (4 rocz.) Helena Marczewska

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Halina Karczewska
  2. Bożena Buczkowska
  3. Zofia Grobelna
  4. Kowalski
  5. Jacek Grzanka
  6. Małgorzata Bartkowiak

18.00 + Wincenty, Walentyna Tomczak; Józef, Wiktoria, Władysław Czerwińscy