Ogłoszenia duszpasterskie

26 lipca – 2 sierpnia 2020 roku

niedziela, 26 lipiec 2020 r.

7.00 + Jan Losik

8.30 + Zbigniew Wróbel i zmarli z rodziny

10.30 + Janina Ciesielczyk (16 rocz.)
Chrzest: Pola Malec

12.00 Msza św. secundycyjna Oblata o. Piotra Malczewskiego
12.00 + Irena, Czesław Nowaccy, Grażyna Nowacka, zmarli z rodziny Nowackich i Śmiatacz
12.00 + Tadeusz Bielaś
Chrzest: Olivier Staszewski

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Adam Nowak (5 rocz.) zm z rodz. Nowak
  2. Grzegorz Chojecki
  3. Danuta Samul
  4. Jan Żukowski
  5. Waldemar Pilarski
  6. Małgorzata Bartkowiak
  7. Bogusława Wichłacz

18.00 + Kazimierz Węsierski

poniedziałek, 27 lipiec 2020 r.

8.00 + Piotr Zebel

18.00 + Tomasz Linke

wtorek, 28 lipiec 2020 r.

8.00 + Bolesław Płoszyński

18.00 + Kazimierz Pilarski

środa, 29 lipiec 2020 r.

8.00 + Elżbieta Łęt

11.00 + Małgorzata Bartkowiak

18.00 + Jan Losik

czwartek, 30 lipiec 2020 r.

8.00 + Krystyna Drożyńska

18.00 + Zdzisław Strzeżyński

piątek, 31 lipiec 2020 r.

8.00 + Kazimierz Pilarski

18.00 + Mariusz Pahl (1 rocz.)
18.00 + Małgorzata Twarużek (2 rocz.)

sobota, 1 sierpień 2020 r.

8.00 + Hubert Szymański

15.00 Chrzest: Mikołaj Mrówczyński

16.00 Ślub: Joanna Zakan i Aleksander Wrzesiński

18.00 + Salomea (15 rocz.) Feliks Jóźwik i zm. z rodz.
18.00 + Mieczysław Nurski

niedziela, 2 sierpień 2020 r.

7.00 + Dorota Prażanowska i zm. z rodz. Lateckich

8.30 + Ryszard Dziel

10.30 + Tomasz (16 rocz.) Mariola Pawlak

12.00 + Stanisław i Mirosława Kraśny
12.00 + Jarosław Kleczewski
Chrzest: Maja Bielecka

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Grzegorz Chojecki
  2. Halina Karczewska
  3. Bożena Buczkowska
  4. Halina Karczewska
  5. Bożena Szatkowska
  6. Małgorzata Bartkowiak
  7. Bogusława Wichłacz
  8. Piotr Zebel
  9. Irena Skrzypczak
  10. Sławomir Szpulecki

18.00 + Krystyna Kulińska