Ogłoszenia duszpasterskie

3-10 maja 2020 roku

niedziela, 3 maj 2020 r.

7.00 + zmarłych z rodziny Nadolskich

8.30 + Magdalena i Kazimierz Buczkowscy

10.30 + Janina Tumasz
10.30 + Stefania i Franciszek Leśni, zm. z rodz. Śmiejkowskich

12.00 + Maria, Florian Piniarscy
12.00 + Edmund Buczkowski (7 rocz.)

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich
  2. o ustanie pandemii koronawirusa
  3. o opady deszczu
  4. o zdrowie i opiekę dla rodziny Gałczyńskich

zmarli:

  1. Krystyna Walkowska
  2. Halina Karczewska
  3. Jan Mróz

18.00 + Leszek Lewicki (31 rocz.)

poniedziałek, 4 maj 2020 r.

8.00 + Stanisław, Aleksandra, Józef, Eugeniusz Szewczyk i zm. z rodz.

18.00 + Tadeusz Czubachowski
18.00 + Stanisława Joras (17 rocz.), Władysław Joras i zm. z rodz. Stawickich

wtorek, 5 maj 2020 r.

8.00 + Zofia Kozłowska

18.00 → o zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 + Monika Kośmicka, Czesław Kośmicki

środa, 6 maj 2020 r.

8.00 + Andrzej Szczepanik

18.00 + Piotr Gądecki
18.00 + Gabriela Nowakowska

czwartek, 7 maj 2020 r.

8.00 + Stefania Wojtczak
8.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 4)

18.00 + Stanisław i Mirosława Kraśny
18.00 + Dorota Kubacka

piątek, 8 maj 2020 r.

8.00 + Bożena Buczkowska
8.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 5)

18.00 + Aleksandra Binkowska w rocz. śmierci
18.00 + Cecylia, Michał Kurowscy; Czesława, Bronisław Czerwińscy

sobota, 9 maj 2020 r.

8.00 + Bronisława Mazurkiewicz
8.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 6)

18.00 + Pelagia, Bernard Konieczka
18.00 + Edmund Nyka; Łucja Biskup

niedziela, 10 maj 2020 r.

7.00 + Bożena Olszewska

8.30 + Tomasz, Leokadia, Eugeniusz Łuczyszyn

10.30 + Piotr Rogala (10 rocz.), Beata Rogala

12.00 + Wiktor Skrzypczak
12.00 + Jerzy Napierała (19 rocz.) oraz zm. z rodz.

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich;

zmarli:

  1. Władysław Wiktorowicz oraz Pelagia i Bernard Konieczka
  2. Irena Tomaszewska
  3. Irena Kachnowicz
  4. Krystyna Meller
  5. Edmund, Maria Sarnowscy i zm. z rodz.
  6. Eugenia Biniszkiewicz
  7. Paweł i Leszek Bulińscy

18.00 + Edmund (10 rocz.), Maria, Krzysztof Marciniak
18.00 + Jan Mróz (Msza Św. gregoriańska 7)