Ogłoszenia duszpasterskie

5-12 lipca 2020 roku

niedziela, 5 lipiec 2020 r.

7.00 + Paweł Pazderski (5 rocz.) Marianna, Stanisław, Piotr Nalazek

8.30 + Janina Wróbel (w rocz. śmierci) Janina, Wojciech Polak

10.30 + Janusz Tarczewski (1 rocz.)

12.00 + Zbigniew Kościelski
12.00 + Maria, Ludwik Sobkowiak; Anna Hukowa
Chrzest: Kornel Staszewski

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Wojciech Sasak
  2. Halina Karczewska
  3. Jerzy Bernaś
  4. Helena Olgrzymek

18.00 + Marian (1 rocz.) Genowefa Sobczak; Ludwika i Wacław Wilczek

poniedziałek, 6 lipiec 2020 r.

8.00 + Kazimierz Ryszard Sobkowiak

18.00 + Jarosław Kleczewski
18.00 + Elżbieta Łęt

18.30 + Czesława Woźniak

wtorek, 7 lipiec 2020 r.

8.00 + Ewa Gwizdała

18.00 + Jan Strzeżyński

18.30 + Łucja Jebasińska

środa, 8 lipiec 2020 r.

8.00 + Andrzej Nowak

11.00 + Helena Olgrzymek

18.00 + Antonina Jórga
18.00 + Tomasz, Marian Linke

18.30 + Wanda, Józef Walkowscy

czwartek, 9 lipiec 2020 r.

8.00 + Krystyna Drożyńska

18.00 + Alojzy Wróbel

18.30 + Łucja Jebasińska

piątek, 10 lipiec 2020 r.

8.00 + Zdzisław Kuczma

18.00 + Janina Drzewiecka
18.00 + Władysław Tomczak (14 rocz.) zm. z rodz.

18.30 + Andrzej Bartkowiak

sobota, 11 lipiec 2020 r.

8.00 + Eugeniusz Kowalski

18.00 + Grzegorz (24 rocz.), Eufemia Jankowscy i zmarli z rodziny
18.00 + Zofia Grądziel i zmarli z rodziny

niedziela, 12 lipiec 2020 r.

7.00 + Bożena Buczkowska

8.30 + Marianna (7 rocz.) Feliks Kasprzak

10.30 + Stanisław (3 rocz.) Helena, Zygmunt, Wojciech Magott

12.00 + Marian, Stanisław, Dorota, Mieczysław Kopeć i zm. z rodz.
12.00 + Adela (20 rocz.) Zdzisław Szałkowscy

16.30 Intencja zbiorowa:

  1. o ukojenie w bólu dla przeżywających żałobę po śmierci bliskich

zmarli:

  1. Bożena Buczkowska
  2. Danuta Adamczak
  3. Zygmunt Kuźba (2 rocz.)
  4. Waldemar Pilarski
  5. Franciszek Bosacki
  6. Urszula Polanowska
  7. Helena Olgrzymek
  8. Bożena Szatkowska

18.00 + Stanisław, Mirosława Kraśny