Rodzinne piknikowanie

W ostatnią sobotę wakacji przy Hali Widowiskowo – Sportowej odbył się zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin ALVIRA i parafię MBNP w Mogilnie przy współpracy Urzędu Miejskiego piknik rodzinny. W tym roku w organizację imprezy włączył się również zarząd osiedla nr 2 w Mogilnie. Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji: konkursy z nagrodami prowadzone przez Akcję Animację, Zumba prowadzona przez Joannę Drobyszewską. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także przejażdżki bryczką powożoną przez Pawła Molendę. Malowanie twarzy zapewniały natomiast Monika Wiśniewska, Kinga Gajęcka i Marta Szypura a fryzury profesjonalnie układały panie Beata i Karolina Karasiewicz. Dużym powodzeniem cieszyła się także zjeżdżalnia a każde dziecko chciało zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Supermenem którego reprezentował Emil Gajęcki. Niezawodni mogileńscy strażacy zaprezentowali swój najnowocześniejszy sprzęt, w tym przede wszystkim armatkę wodną, którą sprawili ogromną frajdę najmłodszym uczestnikom pikniku tworząc schładzający deszcz. Na wszystkich uczestników festynu czekało dużo pysznego domowego ciasta, przygotowanego przez członków Stowarzyszenia ALVIRA i zaprzyjaźnione ze Stowarzyszeniem osoby, grillowane kiełbaski oraz pyszny żurek ofiarowany przez restaurację BOSS. Nie zabrakło oczywiście słodyczy i napojów a także waty cukrowej dla najmłodszych serwowanej przez Bartka i Łukasza. Podczas całej imprezy muzycznie towarzyszył nam zespół Metanoia z Modliszewa.

Dzięki naszym sponsorom wszystkie te niespodzianki były całkowicie za darmo!!! Dziękujemy za wspólną zabawę i serdecznie zapraszamy do tworzenia kolejnych inicjatyw we współpracy ze Stowarzyszeniem ALVIRA i naszą Parafią oraz do uczestniczenia w nich!!!