Wakacje w Łukęcinie

W dniach 27 – 30 czerwca 2016 r. dzieci i młodzież z naszej parafii oraz z parafii pw. św. Marcina w Palędziu Kościelnym wypoczywali nad polskim morzem. Gościnne progi domu rekolekcyjnego w Łukęcinie otworzyli przed nami Ojcowie Paulini. Grupę 55 uczestników tworzyły: Chórek parafialny „Gloria”, ministranci i Ognisko Misyjne z Mogilna, chórek parafialny „Emaus” z Palędzia Kościelnego, ministranci z Wszednia oraz opiekunowie. W przyjaznej atmosferze wszyscy uczestnicy korzystali z uroków nadmorskich. Wśród zabaw na plaży i kąpieli mogliśmy podziwiać piękno przyrody i korzystać z promieni słońca. Wyjazd dał wszystkim szansę poznania się bliżej i pokazał nam, jak można wspólnie organizować zmagania sportowe, potyczki literackie (słowne i muzyczne). Wyśmienite humory dopisywały w czasie biesiady przy ognisku , wycieczki do oceanarium i zabawie tanecznej. Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży oraz opiekunom za mile spędzony czas. Szczególne podziękowanie składamy Panu Burmistrzowi Leszkowi Duszyńskiemu za sponsorowanie przejazdu a Księdzu Proboszczowi Pawłowi Lewandowskiemu za pokrycie części kosztów wyjazdu.