Zbiórka na organy odwołana

Zakup organów piszczałkowych do naszej parafii odkładamy na nieokreśloną bliżej przyszłość. Dziękuję za zaangażowanie panów organistów oraz sponsorów, którym zwrócimy powierzone fundusze. Nie będzie też zbiórki na ten cel.

Mamy okazję nabycia dla naszej parafii organów piszczałkowych. Koszt zakupu, demontażu w poprzednim kościele i transportu mieści się w 35000zł. Kolejne 100 000zł, to koszt renowacji i montażu. Posiadanie instrumentu, który ma 28 głosów pozwala także na wykorzystanie go do organizowania koncertów.

Liczymy na dobroczyńców, których prosimy o zgłaszanie się do biura parafialnego lub do panów organistów. Można także dokonywać wpłat na konto parafialne podane na plakacie. W przyszłą niedzielę po Mszach św. członkowie chóru Immaculata będą zbierać ofiary do puszek na ten cel.