Zostań Świętym Mikołajem

Stowarzyszenie Rodzin ALVIRA zaprasza do wzięcia udziału w akcji: „Zostań Świętym Mikołajem”
Nie wszystkie dzieci dostały prezent od św. Mikołaja, chociaż mają takie marzenie. Każdy kto chciałby spełnić marzenie dziecka o świątecznym prezencie może to zrobić razem z nami.
Wystarczy zabrać wybrane serduszko z imieniem dziecka i przygotować dla niego świąteczną niespodziankę.

W tym roku akcją chcemy objąć również osoby starsze, potrzebujące pomocy  z naszej parafii. Imiona tych osób umieszczone są na niebieskich serduszkach.

Podpisane imieniem obdarowanej osoby paczki można składać na plebanii lub w zakrystii kościoła MBNP w Mogilnie do dnia 17 grudnia 2018. Zebrane upominki przekażemy jeszcze przed Wigilią potrzebującym.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na naszym profilu lub do ks. Tomka Niedbalskiego.