Jak mogę się odwdzięczyć?

To najczęściej stawiane pytanie, szczególnie przez osoby starsze, które otrzymały podarunki w ramach akcji ,,Zostań świętym Mikołajem”, przeprowadzonej w naszej parafii przez Stowarzyszenie Rodzin Alvira.

Drugą najczęstszą reakcją było stwierdzenie, że na pewno są inni, którzy bardziej potrzebują lub bardziej zasłużyli. Jakiekolwiek padały słowa, zawsze pojawiał się na twarzy uśmiech lub łzy wzruszenia.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie tak wszystkim członkom Stowarzyszenia, którzy włączyli się w przeprowadzenie akcji, jak i każdemu kto postanowił wziąć z kościoła serduszko i przygotować prezent czy to dla dziecka, czy też dla dorosłego.

Tegoroczna, trzecia już edycja akcji zgromadziła wiele życzliwych osób, które łącznie przygotowały aż 108 prezentów! W czwartek część z nich została przekazana potrzebującym przez MGOPS a pozostałe dostarczone zostały w naszej parafii w kolejnych dniach.

Serdeczne Bóg zapłać!