Klub Malucha „Radość Życia”

Rekrutacja

Projekt dofinansowany przez Unię Europejską pn. klub Malucha „ Radość Życia” realizowany przez Parafię p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mogilnie został przedłużony o dwa miesiące tj. do 30 listopada 2022r. Parafia planuje nadal kontynuować to przedsięwzięcie poza projektem od 1 grudnia 2022r. Trwa rekrutacja uczestników do projektu oraz uczestników poza projektem. Klub Malucha zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry i wyżywienie dla dzieci od 1 do 3 roku życia. Informacje znajdują się na stronie internetowej parafii, na Facebook’u Klub Malucha „ Radość Życia” oraz poprzez adres mailowy [email protected] lub pod numerem telefonu 517 596 412. Formularz zgłoszeniowy i oświadczenie do pobrania na stronie parafii w zakładce Klub Malucha lub w formie papierowej w Biurze Klubu Malucha ul. Jana Pawła II 3.