DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA – 26 grudnia 2019r.

1. Dziś w drugi dzień Uroczystości Narodzenia Pańskiego po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przy żłóbku połączoną z nowenną do MBNP. Będziemy się modlić szczególnie za osoby chore i samotne, które zapraszamy do wspólnej modlitwy i śpiewania kolęd.

2. Od 27 grudnia rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie rodzin. Niech będzie to czas modlitewnego i serdecznego spotkania kapłana z rodzinami parafii. Plan kolędy wywieszony jest w kruchcie i na stronie parafii. Kolędowanie w Wiecanowie w piątek rozpocznie się o 11.00.

3. W niedzielę 5 stycznia 2019r. będziemy gościć kapelę góralską, która ubogaci przeżywanie Mszy św. o 10.30 i 12.00. Po Mszach św. odbędzie się koncert kolęd. Przed kościołem będziemy zbierać ofiary dla muzyków.

4. Chórek „Gloria” z parafii pw. MBNP w Mogilnie, schola „Emaus” z Palędzia Kościelnego oraz Mogileński Dom Kultury zapraszają do Kina „Wawrzyn” w Mogilnie na przedstawienie jasełkowe pt.: „Uratują nas Anieli”, w Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia 2020r. o 13.00. Po przedstawieniu z Rynku do kościoła MBNP w Mogilnie wyruszy Orszak Trzech Króli. Szczegóły podamy w ogłoszeniach w niedzielę.

5. Stowarzyszenie Rodzin ALVIRA organizuje w ostatnią sobotę karnawału, 22 lutego 2020 r. zabawę karnawałową. Zabawa odbędzie się w restauracji BOSS. Koszt 250 zł od pary. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

6. Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wypoczynku zimowym w Murzasichlu w dniach 1-8.02.2020r. (2 tydzień ferii zimowych). Koszt 750 zł. Zapisy z wpłatą 100 zł. w biurze parafialnym do 30.12.2019r. Z zakrystii można pobrać kartę wycieczki. Szczegóły w gablocie i na stronie parafii.

7. Dziękuję za ofiary z dzisiejszej tacy, które przeznaczamy na potrzeby KUL-u.

8. Zmarła nasza parafianka śp. Bożena Olszewska. Pogrzeb będzie w piątek o 10.00. Wieczny odpoczynek…