OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 5 sierpnia 2018

1. Pan Jezus, dając głodnym ludziom chleb, jednocześnie wprowadza ich w tajemnicę chleba życia. On chce nam dać najlepszy pokarm: swoje Ciało wzmacniające nas na drodze do nieba. Jak najczęściej starajmy się rozbudzić w sobie pragnienie przyjmowania tego wyjątkowego pokarmu.

2. Wielu z naszych parafian bierze udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Dziś wchodzą przed tron Matki Bożej Częstochowskiej. Łączmy się z pielgrzymami, którzy zanoszą także nasze intencje do domu naszej wspólnej Matki Maryi.

3. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego.

4. W środę nowenna do MBNP o 8.30 i 17.30. Dziękuję za ofiary składane przy okazji osobistych modlitw i na tacę.

5. Członkom chóru „Immaculata”, którzy od wtorku do czwartku będą uczestniczyć w wypoczynku w Trójmieście życzymy dobrej pogody i pięknych przeżyć.

6. W przyszłą, drugą niedzielę miesiąca ofiary z tacy przeznaczone będą na spłatę należności za wymianę okien w domu parafialnym, w którym powstaje Dzienny Dom Pobytu.

7. Parafialne dożynki będziemy przeżywać w niedzielę 2.09.2018r. o 12.00.