PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU – 3 grudnia 2017

1. Adwentem rozpoczynamy kolejny Rok Liturgiczny pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.”
  2. Roraty codziennie od poniedziałku do piątku o 18.00. Zapraszamy dorosłych i dzieci, dla których jest konkurs uczestnictwa w roratach. Dzieci proszone są także o wykonanie ozdobnych serduszek z wypisanymi dobrymi uczynkami. Każdego dnia będzie losowany i zabierany na jeden dzień wizerunek św. Rodziny z ziemią z Betlejem. Prosimy także o przychodzenie z lampionami.
  3. We wtorek na 18.00 do kościoła zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
  4. W środę nowenna do MBNP o 8.30 i 17.30. Dziękuję za indywidualne modlitwy i za ofiary składane z tej okazji. Od najbliższej środy będziemy polecać zmarłych w wymieniankach według nowej listy.
  5. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.00, 8.30, 10.30, 13.00 i 18.00. Od 12.00 do 13.00 przeżywać będziemy Godzinę Łaski dla świata. Po adoracji o 13.00 Msza św. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę prowadzoną przez Matki Różańcowe, Rodzinę Fatimską i uczestników modlitwy Różaniec do Granic.
  6. W piątek o 17.30 Stowarzyszenie Rodzin „Alvira” zaprasza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na adorację Najświętszego Sakramentu.
    Podczas Mszy św. o 18.00 będzie poświęcenie medalików i książeczek dzieci komunijnych.
  7. Organizujemy tygodniowy pobyt dla dzieci w Karpaczu w terminie 17-24.02.2018r. Koszt 490zł. Zapisy w biurze parafialnym.
  8. Pielgrzymów wybierających się do Ziemi Świętej w terminie 11-18.04.2018r. proszę o wpłatę w biurze parafialnym 2 raty należności wysokości 800 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
  9. W sklepach Intermarche i Pana Kranca przy ul. Kasprowicza oraz przy balaskach w kościele wystawione są kosze na produkty spożywcze i przemysłowe dla najbardziej potrzebujących z naszych parafii. Bóg zapłać za ofiarność!
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Rudnickiego i śp. Stefanię Dąbrowską. Wieczny odpoczynek…