TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY – 15 kwietnia 2018

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.
  2. Dziś podczas Mszy św. o 12.00, którą odprawi ks. Bp Bogdan Wojtuś będziemy się modlić o wszelkie łaski i zdrowie dla ks. Prałata Eugeniusza Jaworskiego z okazji urodzin i święceń kapłańskich.
  3. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. Dziesięć minut przed każdą Mszą św. odczytywany jest fragment Listu do Rzymian św. Pawła Ap. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego. Zachęcamy do zabrania z koszyka karteczki z fragmentami biblijnymi, odczytania w domu i refleksji nad tym Słowem Bożym.
  4. W środę nowenna do MBNP o 8.30 i 17.30. Po rannej nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. o 10.00. Od 9.30 okazja do spowiedzi św.
  5. W sobotę o 10.00 pierwsza Spowiedź św. dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  7. Zapraszamy wszystkich chętnych na jednodniową pielgrzymkę do Niepokalanowa dnia 28.04.2018r. Wyjazd o 5.00. Powrót ok. 2.00. Zapisy w biurze. Koszt: 50zł.
  8. Pod chórem, w zakrystii oraz w biurze parafialnym będzie można nabyć najnowszą książkę ks. Prałata Eugeniusza Jaworskiego pt.: „Eucharystia Darem Miłości”. Cena 15 zł.
  9. Dziękujemy za ofiary, które zbieramy dziś do puszek. Będą przeznaczone na zapłacenie faktury za remont instalacji wodnej na naszym cmentarzu.